Autem na dovolenou? Jedině s naší Plzeňskou autopůjčovnou Abaz

Sháníte spolehlivé rodinné auto nebo plánujete výlet s přáteli? Objednejte si prostorné osobní vozy nebo mikrobusy v autopůjčovně Abaz.

Proč Plzeňská autopůjčovna Abaz

Autem na dovolenou nebo na výlet je komfort a zážitek, který si může dnes dolovit opravdu každý. Půjčovna Abaz v Plzni nabízí svým zákazníkům pronájem malých, rodinných i luxusních vozů, mikrobusů a dodávek.

Objednejte si svůj vybraný model v prověřené autopůjčovně Abaz, sídlící v Plzni. Pronájem nabízí nejen v Plzni, ale také v celé České republice. K dispozici mají spolehlivé a pojištěné vozy za nejlepší ceny. Vybrat si můžete automobily ze základních modelů ve třídě standard, po komfortní prostorné vozy, až po luxusní limuzíny. Nedílnou součástí pronájmu vozů je také půjčení větších aut a mikrobusů pro přepravu více osob a pro přepravu rozměrného nákladu pak pronájem moderních dodávek.

Užijte si ten pravý požitek z jízdy

Plzeňská Autopůjčovna Abaz nabízí svým zákazníkům moderní vozy s komfortní výbavou, zajišťující maximální pohodlí i na dalekých cestách.Vybírat můžete z různých typů motorizace, přes různé stupně výbavy, jednotlivých druhů paliva nebo objemu motoru. Všechny parametry k jednotlivým vozům najdete na internetových stránkách půjčovny včetně ceny, která je konečná. S autopůjčovnou Abaz se vám nikdy nestane, že zaplatíte skryté poplatky navíc. Ceny jsou transparentní a každý zákazník předem ví, kolik za pronájem osobního vozu, mikrobusu nebo dodávky zaplatí.

Plzeňská autopůjčovna Abaz je zákazníkům vždy po boku

Potřebujete si pronajmout osobní vůz, mikrobus nebo dodávku v určitý den, ale nechcete ztrácet čas cestováním do autopůjčovny? Využijte jednu z nadstandardních služeb této půjčovny. Auto vám doveze řidič ve stanovený čas na smluvené místo, odkud si jej po ukončení pronájmu opět vyzvedne. Tato služba je nabízena autopůjčovnou Abaz po celé Plzni zdarma, stejně tak, jako přistavení kdekoli po celé České republice, pokud si pronajmete vůz na dlouhou dobu dle předem stanovených podmínek. Přistavení vozu mimo Plzeň je v jiném případě účtován za poplatek.

Proč se obrátit na Plzeňskou autopůjčovnu Abaz

·         autopůjčovna Abaz působí na trhu již mnoho let a má bohaté zkušenosti s pronájmem vozů

·         pronájem osobních vozů, mikrobusů a dodávek je rychlé a bezpečné

·         autopůjčovna Abaz je nejlevnější autopůjčovna v Plzni a okolí

·         k pronájmu nabízí jedině prověřené a pravidelně servisované vozy

·         na cestách vás jistí kvalitní havarijní pojištění

·         všechna vozidla mají dálniční známku pro české dálnice

Plzeňská autopůjčovna Abaz nabízí krátkodobý i výhodný dlouhodobý pronájem

Potřebujete pronajmout vůz na několik hodin nebo si chcete sjednat dlouhodobý pronájem osobních či užitkových vozů? Obraťte se na autopůjčovnu Abaz, která svým novým i stávajícím zákazníkům připravuje individuální pronájem osobních i užitkových vozů šitý na míru jejich potřebám.

Už si nemusíte dělat starosti, jaké auto si pořídit pro své firemní účely. Pro podnikatele, drobné živnostníky i firmy, nabízí autopůjčovna Abaz výhodný dlouhodobý pronájem osobních i užitkových vozů. Využijte pronájem vozu pouze v dny, kdy vůz skutečně potřebujete a zaplaťte jen minimum částky, namísto nákupu vlastního vozu.

S autopůjčovnou Abaz jste dokonale chráněni

Autopůjčovna Abaz nabízí svým zákazníkům další kvalitní služby, které je jistí při cestování nejen doma, ale také v zahraničí.  Na cestách vás jistí nonstop asistenční služba a výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Samozřejmostí je také povinné ručení s maximální výší plnění. Jako bonus je každý vůz vybaven dálniční známkou a na požádání půjčují ke každému vozu GPS navigaci.

Objednejte si auto u Plzešké autopůjčovny Abaz

Na dovolenou, služební cestu ale i pro odvoz rozměrného nákladu vám půjčí spolehlivý vůz autopůjčovna Abaz Plzeň. Vyberte si ze široké nabídky osobních vozů, mikrobusů nebo užitkových vozů a objednejte si svůj vůz prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Nevíte si s výběrem rady? Pak se obraťte na proškolený personál, který vám s výběrem vhodného vozu rád poradí!